Manufacturer No:B84243A6050N107
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 3-LINE EMC FILTER 50A 520/300V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Line EMC Filter |
| Voltage Rating: | 300 VAC 520 VAC |
| Current Rating: | 50 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Leakage Current: | 187 uA |
| Series: | B84243A |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 80 mm |
| Length: | 140 mm |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 2 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 82 mm |
HOT
3-137-001
Brand:Schurter

2000745106
Brand:Advanced Energy

2405081-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-018
Brand:Schurter

50KEBS6BFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405081-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-022
Brand:Schurter

3-134-831
Brand:Schurter

1-2405077-2
Brand:TE Connectivity / Corcom
2000745305
Brand:Advanced Energy
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






