Manufacturer No:MADP-007167-12250T
Manufacturer:MACOM
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes 5-3000MHz 36dB Attn. IL -2.8dB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MACOM |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Minimum Operating Frequency: | 5 MHz |
| Maximum Operating Frequency: | 3 GHz |
| Series: | MADP |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | MACOM |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.028406 oz |
HOTMA4PK3000
Brand:MACOM
CLA4610-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

VS-C16CP07L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

SMP1307-005LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

BAR6402ELE6327XTMA1
Brand:Infineon Technologies

SMP1322-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MSWSE-050-17
Brand:MACOM

SMP1307-027LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MADL-000011-13880G
Brand:MACOM
MADP-007167-0287FT
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






