Manufacturer No:RN771VTE-17
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes DIODE PIN SWITCH 50V 2PIN UMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.9 pF |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF: | 7 Ohms |
| If - Forward Current: | 50 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 1 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOD-323-2 |
| Series: | RN771V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Configuration: | Single |
| Height: | 0.7 mm |
| Length: | 1.7 mm |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Type: | Switch |
| Width: | 1.25 mm |
| Part # Aliases: | RN771V |
| Unit Weight: | 0.001164 oz |
HOTMSW2001-200
Brand:MACOM
SMP1302-079LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MA4P7006F-1072T
Brand:MACOM

MA4P7001F-1072T
Brand:MACOM
MA4L031-134
Brand:MACOM

SMP1371-087LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MMP4405-GM2
Brand:Microchip Technology
MA4P7441F-1091T
Brand:MACOM
MSWSH-020-30
Brand:MACOM

BAR5002VH6327XTSA1
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






