Manufacturer No:NAE-CW520-KIT
Manufacturer:NewAE Technology
Type:Other Modules
Description:Other Modules ChipSHOUTER Electromagnetic Fault Injection (EMFI) Kit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | NewAE Technology |
| Product Category: | Other Modules |
| Product: | ChipSHOUTER Kits |
| Interface Type: | Serial |
| Operating Supply Voltage: | 19 V |
| Brand: | NewAE |
| Dimensions: | 130 mm x 55 mm x 25 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | ChipSHOUTER |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Type: | Electromagnetic Fault Injection |
| Unit Weight: | 6 lbs |
HOT
B7A-R6C31
Brand:Omron Automation and Safety

2293700-R
Brand:Microchip Technology
96SDVR-8X-ST-TE-B
Brand:Advantech

NB-80E-01-H
Brand:TDK

B7A-R6B11
Brand:Omron Automation and Safety

DS3231MPMB1#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
LPE35000-AP
Brand:Broadcom / Avago
2279900-R
Brand:Microchip Technology

LPE35004-M2
Brand:Broadcom / Avago

MNS2-9-W2-PC-01
Brand:Monnit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






