Manufacturer No:TCD2712DG(Z,2K,C)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor -Color- 7500x3
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 7500 x 3 |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 9.325 um x 9.325 um |
| Package / Case: | CERDIP-68 |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 10.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.5 V |
HOTOPT3005DTSR
Brand:Texas Instruments

AFBR-S4KTIA3315B
Brand:Broadcom / Avago

SM312LVQD-50939
Brand:Banner Engineering

FSM-IMX462C-000-V1A
Brand:FRAMOS
T30R-1515-CKDQ
Brand:Banner Engineering

DX80N9Q45LPD NB
Brand:Banner Engineering
T30R-1515-CKUQ
Brand:Banner Engineering
Q20-2NLP-Q
Brand:Banner Engineering

TSL25853PM
Brand:ams OSRAM

Q2XABAF150-Q5
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






