Manufacturer No:TCD2569BFG(Z,T)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor - Color - 5340x3
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 5340 x 3 |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 5.25 um x 5.25 um |
| Package / Case: | CLCC-22 |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 10.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.5 V |
HOT
AFBR-S6EPY12111R
Brand:Broadcom / Avago
VEMD2023X01
Brand:Vishay Semiconductors
AFBR-S6PY1601
Brand:Broadcom / Avago
SFH 2202
Brand:ams OSRAM

AFBR-S6EPY12121R
Brand:Broadcom / Avago
Q20-2PLP-Q5
Brand:Banner Engineering

TCS34303
Brand:ams OSRAM

TCD2565BFG(Z,T,C)
Brand:Toshiba

Q2XAPAF150-2M
Brand:Banner Engineering
AFBR-S6PY2214
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






