Manufacturer No:4LS5KC5IA
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors IMAGE SENSOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | High-Speed Line-Scan Sensors |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Resolution: | 8 bit 12 bit |
| Pixel Size - W x H: | 5.6 um x 5.6 um |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ams OSRAM |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Optical Format: | LVDS |
| Product Type: | Image Sensors |
| Series: | 4LS-5K |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.4 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.2 V |
| Part # Aliases: | 508120002 Q65114A3445 |
HOT
AFBR-S6EPY12211R
Brand:Broadcom / Avago

TMD37193M
Brand:ams OSRAM

OPT4001DTST
Brand:Texas Instruments

VEMD4010X01
Brand:Vishay Semiconductors

AFBR-S6EPY12111R
Brand:Broadcom / Avago

VEMD8081
Brand:Vishay Semiconductors

B5WC-VB2322-1
Brand:Omron Electronics

AFBR-S6EPY12231R
Brand:Broadcom / Avago
S15LGYPM8Q3
Brand:Banner Engineering

EE-SX954-W 1M
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






