Manufacturer No:2393866-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Photoelectric Sensors
Description:Photoelectric Sensors ALR-AA-2000EL Photocontrol
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Photoelectric Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Photoelectric |
| Light Source: | LED |
| Connection Method: | Wire |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 52.1 mm |
| Length: | 33 mm |
| Operating Supply Voltage: | 105 VAC to 305 VCA |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Photoelectric Sensors |
| Series: | LUMAWISE ALR AA |
| other: | 125 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 305 V |
| Supply Voltage - Min: | 105 V |
| Width: | 58.5 mm |
HOT
VEML3235SL
Brand:Vishay Semiconductors
Q20-2NLP-Q
Brand:Banner Engineering
AFBR-S6PY1601
Brand:Broadcom / Avago

DR2X4K7_INVAR_RGB_V6
Brand:ams OSRAM

EE-SX954-W 1M
Brand:Omron Automation and Safety

AFBR-S6PY2486
Brand:Broadcom / Avago

SFH 2240 A01
Brand:ams OSRAM
T30R-4545-KUQP
Brand:Banner Engineering
T30R-1515-CKDQ
Brand:Banner Engineering

OPT4001YMNR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






