Manufacturer No:W25Q128JWYIM TR
Manufacturer:Winbond
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash spiFlash 1.8V 128M-bit 4Kb Uniform Sector DTR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-21 |
| Memory Size: | 128 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Active Read Current - Max: | 3 mA |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 133 MHz |
| Timing Type: | Asynchronous |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Architecture: | Page Erase |
| Brand: | Winbond |
| Memory Type: | Flash |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT45DB041E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialog
AT45DQ321-MHF-T
Brand:Renesas / Dialog

W25Q32JVSSIQ
Brand:Winbond

MT25QU128ABA8E12-0SIT
Brand:Micron

AT45DB641E-MWHN2B-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25DF011-XMHN-T
Brand:Renesas / Dialog

MT25QL256ABA1EW7-0SIT
Brand:Micron

AT25SF041B-SHD-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25DF321A-MH-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25DF011-MAHN-T
Brand:Renesas / Dialog
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






