Manufacturer No:4429
Manufacturer:Adafruit
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools 13.56MHz RFID/NFC Black Sewable Button - NTAG213 - 24mm Diameter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Adafruit |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| Product: | RFIC/NFC Buttons |
| Tool Is For Evaluation Of: | NTAG213 |
| Protocol - Sub GHz: | RFID |
| Brand: | Adafruit |
| Dimensions: | 24 mm x 24 mm |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.206132 oz |
HOTST25DV16KC-IE6C3
Brand:STMicroelectronics

N24RF04DWPT3G
Brand:onsemi

ST25DV16K-JFR6D3
Brand:STMicroelectronics

ST25-TAG-BAG-EC
Brand:STMicroelectronics

PN5321A3HN/C106,55
Brand:NXP Semiconductors

CLRC66303HNE
Brand:NXP Semiconductors

NT3H2211W0FT1X
Brand:NXP Semiconductors

CS-PROXMARKPRO01
Brand:Crowd Supply

MFRC63003HNE
Brand:NXP Semiconductors
TRPGR30ATGA
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






