Manufacturer No:4032
Manufacturer:Adafruit
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools 13.56MHz RFID/NFC Sticker - NTAG203 Tag
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Adafruit |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| Product: | RFID/NFC Stickers |
| For Use With: | Arduino |
| Protocol - Sub GHz: | RFID |
| Brand: | Adafruit |
| Dimensions: | 85.5 mm x 54 mm x 1 mm |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.186952 oz |
HOT
PN7161A1HN/C100E
Brand:NXP Semiconductors

MAX66301-25XEVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
ST25DV16KC-JF8D3
Brand:STMicroelectronics

STEVAL-25R3916B
Brand:STMicroelectronics

ST25DV16K-IER8T3
Brand:STMicroelectronics

4308RV-905XJLD
Brand:Coilcraft
TRPGR30ATGB
Brand:Texas Instruments

ST25DV16K-IER6T3
Brand:STMicroelectronics

4429
Brand:Adafruit
TRPGR30ATGA
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






