Manufacturer No:ST25TV02K-AD6H3
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:NFC/RFID Tags & Transponders
Description:NFC/RFID Tags & Transponders NFC Type 5 / RFID tag IC 2-Kbit EEPROM product identification and protection
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 2 kbit |
| Operating Frequency: | 13.56 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | UFDFPN-5 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Operating Temperature Range: | - 40 C t0 + 85 C |
| Product: | NFC/RFID Tags |
| Product Type: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| Series: | ST25TV02K |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.000224 oz |
HOT
STEVAL-SMARTAG2
Brand:STMicroelectronics

PN5321A3HN/C106,55
Brand:NXP Semiconductors

PN7150B0HN/C11006E
Brand:NXP Semiconductors

SLRC61002HN,151
Brand:NXP Semiconductors

ST25R3920-AQWT
Brand:STMicroelectronics

ZXC-715XJLC
Brand:Coilcraft

ST25TV02KC-TFH3
Brand:STMicroelectronics

PNEV5180BM
Brand:NXP Semiconductors

PN5120A0HN1/C2,118
Brand:NXP Semiconductors

4429
Brand:Adafruit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






