Manufacturer No:LMH0303SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs 3 Gbps HD/SD SDI Cable Dvr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Cable Driver |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 1.3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Data Rate: | 3 Gb/s |
| Development Kit: | SD303EVK/NOPB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Pd - Power Dissipation: | 130 mW |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH0303 |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.049384 oz |
HOT
GS2972-IBE3
Brand:Semtech

AD8120ACPZ-R7
Brand:Analog Devices

TW6865-TA1-CR
Brand:Renesas / Intersil

ADV7393BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

LMH0346SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS1661AIBE3
Brand:Semtech
TW8847-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil

FT811Q-T
Brand:Bridgetek

ADV7403BSTZ-110
Brand:Analog Devices

LMH0346SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






