Manufacturer No:STDP4320-BA
Manufacturer:Kinetic Technologies
Type:Video ICs
Description:Video ICs DisplayPort 1.2a Splitter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kinetic Technologies |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | High Speed DisplayPort 1.2a Splitter |
| Number of Channels: | 8 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 58 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LFBGA-172 |
| Packaging: | Tray |
| Bandwidth: | 60 Hz |
| Brand: | Kinetic Technologies |
| Development Kit: | RD1-4320 RD5-4320 |
| Display Resolution - Pixels: | 4K x 2K |
| Interface Type: | I2C SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | DisplayPort 1.2a Splitter |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | STDP4320 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.47 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.14 V |
HOT
TVP5150AM1PBSR
Brand:Texas Instruments

ADA4411-3ARQZ-R7
Brand:Analog Devices

LMH0303SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2971AIBE3
Brand:Semtech

BH76332FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor
NCS2561SQT1G
Brand:onsemi

ADV7391BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

GS12170-IBE3
Brand:Semtech

LMH0303SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7280AWBCPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






