Manufacturer No:ISL59885ISZ
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs ISL59885ISZ AUTO-ADJ SYNC SEPARATOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Sync Separator |
| Operating Supply Voltage: | 3 V to 5 V |
| Operating Supply Current: | 2.2 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0 mm |
| Length: | 4.9 mm |
| Pd - Power Dissipation: | 400 mW |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | ISL59885 |
| other: | 97 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 3.9 mm |
| Unit Weight: | 0.002540 oz |
HOT
LMH0002SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
PI3HDX414FCEEX
Brand:Diodes Incorporated

ADA4411-3ARQZ-R7
Brand:Analog Devices

ISL79987IRZ
Brand:Renesas / Intersil

FT801Q-R
Brand:Bridgetek

ADV7180KCP32Z-RL
Brand:Analog Devices

FT813Q-R
Brand:Bridgetek

TW9912-NA3-CR
Brand:Renesas / Intersil

GS2961AIBE3
Brand:Semtech

PTN3356R1BSMP
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






