Manufacturer No:V2S200D-1-8
Manufacturer:Knowles
Type:Vibration Sensors
Description:Vibration Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Vibration Sensors |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Series: | V2S |
| Brand: | Knowles |
| Height: | 0.93 mm |
| Length: | 3.3 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product: | Vibration Sensor |
| Product Type: | Vibration Sensors |
| other: | 5900 |
| Subcategory: | Sensors |
| Type: | Digital Voice Vibration Sensor |
| Width: | 2.3 mm |
HOT
AIS25BATR
Brand:STMicroelectronics

A33003LLUATR-125
Brand:Allegro MicroSystems

66332APZ1
Brand:Amphenol PCB Piezotronics

20008458-00
Brand:Measurement Specialties

AS5070A-HSOT
Brand:ams OSRAM

SCR410T-K03-10
Brand:Murata Electronics

ADIS16500AMLZ
Brand:Analog Devices

204749-0013
Brand:Molex

ADIS16505-3BMLZ
Brand:Analog Devices

ADIS16137BMLZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






