Manufacturer No:MTA9ADF1G72PZ-3G2E1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 8GB RDIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | RDIMM |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 3200 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 288 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 133.48 mm x 18.9 mm x 3.9 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Memory Modules |
| Series: | MTA9ADF |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.640710 oz |
HOT
SFSD1024N1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

SFSD1024L1AS1TO-E-DF-221-STD
Brand:Swissbit
SQR-SD1M-1G333MNJB
Brand:Advantech

DS1904L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD0512L1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDQAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

MT8KTF51264HZ-1G9P1
Brand:Micron

MTA18ASF2G72PDZ-2G6E1
Brand:Micron

DS9092RG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAB-016G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






