Manufacturer No:SDSDQAD-032G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 32GB UHS Class 10 MicroSD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAD |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 10 MB/s |
| Sustained Read: | 40 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 104 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | SDSDQUAN-032G-A46 |
| Unit Weight: | 0.008818 oz |
HOTDS9096P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MT8KTF51264HZ-1G9P1
Brand:Micron

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron

USD-4GB-Industrial
Brand:4D Systems

SFSD256GL1AM1MT-I-7G-211-STD
Brand:Swissbit

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DECFC-08GYA2AC2DB
Brand:Innodisk

DS1982-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD1024L1AS1TO-E-DF-221-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






