Manufacturer No:SDSDQAE-032G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards WD/SD 32GB UHS U3 MicroSD Card
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAE |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 80 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 104 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.274414 oz |
HOT
SDSDAF3-008G-I
Brand:SanDisk

DS1972-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQED-008G-XI
Brand:SanDisk

SDSDAF3-032G-I
Brand:SanDisk

SDSDAF3-016G-I
Brand:SanDisk

SFSD0512N1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

SFSD2048N1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

MTSD1T5ANC8MS-1WT
Brand:Micron

DS1904L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

USD-4GB-Industrial
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






