Manufacturer No:SDSDAA-032G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards WD/SD 32GB Class 4 SD Card
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDAA |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | 3D NAND |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | - |
| Sustained Read: | - |
| Interface Type: | SD 3.0 |
| Operating Supply Voltage: | - |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 96 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | SDSDRH-032G |
| Unit Weight: | 0.141096 oz |
HOTSFCE010GW1EB1TO-I-5E-11P-STD
Brand:Swissbit

SFSD256GL1AM1MT-I-7G-211-STD
Brand:Swissbit

MTA8ATF1G64HZ-2G6E1
Brand:Micron

SFCE030GW1EB1TO-I-5E-111-STD
Brand:Swissbit

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK

DESDM-C12S06GE1SL
Brand:Innodisk

DS1961S-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MTA18ASF2G72PDZ-2G6E1
Brand:Micron

CAE1B064GTKDWB00EAA0
Brand:TDK

SFSD016GL1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






