Manufacturer No:M95P32-IXCST/EF
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:EEPROM
Description:EEPROM Ultra low-power 32 Mbit Serial SPI Page EEPROM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-8 |
| Interface Type: | SPI |
| Memory Size: | 32 Mbit |
| Organization: | 4 M x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.6 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 80 MHz |
| Data Retention: | 100 Year |
| Supply Current - Max: | 40 uA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Active Read Current - Max: | 5 mA |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Operating Supply Voltage: | 1.6 V to 3.6 V |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT45DB161E-SSHD2B-T
Brand:Renesas / Dialog
M95P32-IXCST/EF
Brand:STMicroelectronics
OCP0S3256Q-A0
Brand:Kingston

MTFC32GAZAQHD-WT TR
Brand:Micron

OM8P0S3128Q-A0
Brand:Kingston

SBFPF2BU076T001
Brand:Solidigm

MT40A1G16KH-062E AUT:E
Brand:Micron

AT25SF321B-MHB-T
Brand:Renesas / Dialog

IKVP50C/256GB
Brand:Kingston
M95P16-IXMNT/E
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






