Manufacturer No:SEDC600M/3840G
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 3840GB 2.5" SATA 3 6Gb/s
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | DC600M |
| Memory Size: | 3840 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | SATA III |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 100 mm x 69.9 mm x 7 mm |
| Sustained Write: | 530 MB/s |
| Sustained Read: | 560 MB/s |
| Brand: | Kingston |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 3.257198 oz |
HOT
THGAMVG9T23BAIL
Brand:Kioxia America

AT45DB161E-SSHD2B-T
Brand:Renesas / Dialog

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologies

MT40A256M16LY-062E:F TR
Brand:Micron

OM8P0S3128Q-A0
Brand:Kingston

MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AT25SF128A-MHB-T
Brand:Renesas / Dialog
MAPC-A1500-AS000
Brand:MACOM

MIKROE-5740
Brand:Mikroe

MTFC32GAZAQHD-WT TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






