Manufacturer No:OCP0S3256Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 256GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialog
MAPC-A1500-AS000
Brand:MACOM

SBFPF2BU038TOF1
Brand:Solidigm

MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SFSD008GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbit

S25FL128SAGMFMR00
Brand:Infineon Technologies

SSDPFKKW512H7X1
Brand:Solidigm

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidigm

SFSD032GL1AS1TO-I-NG-221-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






