Manufacturer No:OCP0S3512Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 512GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MT53E1G32D2FW-046 IT:B TR
Brand:Micron
M95P16-IXMNT/E
Brand:STMicroelectronics
X-NUCLEO-PGEEZ1
Brand:STMicroelectronics

MT61K512M32KPA-14:C
Brand:Micron

OM4P0S3128Q-A0
Brand:Kingston

IKVP50C/128GB
Brand:Kingston

MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MTFDKCC7T6TGH-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MIKROE-5740
Brand:Mikroe

MTFDKCC25T6TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






