Manufacturer No:N24C32UDTG
Manufacturer:onsemi
Type:EEPROM
Description:EEPROM EEPROM Serial 32-Kb I2C US 8-lead Package 32Kb I2C SER EEPROM Industrial Grade US-8 package
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | US-8 |
| Interface Type: | I2C |
| Memory Size: | 32 kbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.6 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 1 MHz |
| Data Retention: | 100 Year |
| Series: | N24C32 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Active Read Current - Max: | 400 uA |
| Brand: | onsemi |
| Operating Supply Current: | 1 uA |
| Operating Supply Voltage: | 1.7 V |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT53E1G32D2FW-046 IT:B TR
Brand:Micron

MIKROE-5740
Brand:Mikroe
SEDC600M/3840G
Brand:Kingston
M95P16-IXMNT/E
Brand:STMicroelectronics

THGAMVG9T23BAIL
Brand:Kioxia America

MTFDKBA800TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia America

AT45DB321E-MWHF2B-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialog
M95P32-IXCST/EF
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






