Manufacturer No:OCP0S3128Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 128GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MT40A4G8NEA-062E:F
Brand:Micron
SEDC600M/960G
Brand:Kingston

MT40A256M16LY-062E:F TR
Brand:Micron

EMMC16G-IB29-70H01
Brand:Kingston

MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialog

DTXM/64GB
Brand:Kingston

N24C32UDTG
Brand:onsemi

EMMC08G-ML36-02F00
Brand:Kingston

IKVP50C/64GB
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






