Manufacturer No:MTFDKBA512TFH-1BC15ABYY
Manufacturer:Micron Technology
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 3400 512GB M.2 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | NVMe PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 1.35 mm |
| Sustained Write: | 5000 MB/s |
| Sustained Read: | 6600 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | Micron |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDKCC30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micron

AT25DF321A-MH-Y
Brand:Renesas / Dialog

MT61K512M32KPA-16:C
Brand:Micron

SFSD2048L1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbit

IKVP50C/64GB
Brand:Kingston

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidigm

AT45DB041E-SSHN2B-T
Brand:Renesas / Dialog

SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbit

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micron

SDBPNPZ-512G-XI
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






