Manufacturer No:MIKROE-4067
Manufacturer:Mikroe
Type:Memory IC Development Tools
Description:Memory IC Development Tools Winbond ElectronicsW25Q128JVPIQ TR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mikroe |
| Product Category: | Memory IC Development Tools |
| Product: | Add-On Boards |
| Tool Is For Evaluation Of: | W25Q128JV |
| Memory Size: | 128 MB |
| Memory Type: | Flash |
| Brand: | Mikroe |
| Dimensions: | 42.9 mm x 25.4 mm |
| Interface Type: | QSPI SPI |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Memory IC Development Tools |
| Series: | Flash |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.564383 oz |
HOT
MIKROE-5119
Brand:Mikroe

HLDC-DDR3-A
Brand:Intel / Altera

COM-18355
Brand:SparkFun

DS1925EVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MIKROE-428
Brand:Mikroe

4718
Brand:Adafruit

410-340
Brand:Digilent

CF02-F9-ILAT06-M01
Brand:Hyperstone

CY15FRAMKIT-002
Brand:Infineon Technologies
HLDC-QDRIV-A
Brand:Intel / Altera
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






