Manufacturer No:W25N02KVZEIR
Manufacturer:Winbon
Type:NAND Flas
Description:NAND Flash 2G-bit Serial NAND flash, 3V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | NAND Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Memory Size: | 2 Gbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 256 M x 8 |
| Timing Type: | Asynchronous |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Current - Max: | 35 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Winbond |
| Maximum Clock Frequency: | 104 MHz |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 480 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT61K512M32KPA-16:C
Brand:Micro

OM8P0S3256Q-A0
Brand:Kingsto
OM8P0S31024Q-A0
Brand:Kingsto
THGBMUG8C2LBAIL
Brand:Kioxia Americ

MTFDKBA512TFH-1BC15ABYY
Brand:Micro

EMMC256-TY29-5B111
Brand:Kingsto

SFSD2048L1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbi

AT45DB041E-SSHN2B-T
Brand:Renesas / Dialo
OCP0S3128Q-A0
Brand:Kingsto

MTFDKBN30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micro
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






