Manufacturer No:SDCPNRY-256G
Manufacturer:SanDis
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 256GB - 3.3V Client SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | 3D NAND |
| Interface Type: | NVMe, PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 1900 MB/s |
| Sustained Read: | 5700 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
DTXM/128GB
Brand:Kingsto

SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbi
OM8P0S31024Q-A0
Brand:Kingsto

AT45DB321E-SHF2B-T
Brand:Renesas / Dialo

MT40A256M16LY-062E:F TR
Brand:Micro

S25FL064LABMFV011
Brand:Infineon Technologie

AT25XE011-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialo

AT45DB641E-MHN-Y
Brand:Renesas / Dialo

MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micro

MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micro
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






