Manufacturer No:SFSD032GL1AS1TO-I-NG-221-STD
Manufacturer:Swissbi
Type:Memory Card
Description:Memory Cards Industrial SD Card, S-600, 32 GB, SLC Flash, -40C to +85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Memory Cards |
| Series: | S-600 |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 55 MB/s |
| Sustained Read: | 95 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | Swissbit |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | 609023 |
HOT
DTXM/128GB
Brand:Kingsto

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micro

MTFDKCC30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micro

DTXM/256GB
Brand:Kingsto

MTFDKBA800TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micro

OM8P0S3512Q-A0
Brand:Kingsto

AT25SL128A-UUE-T
Brand:Renesas / Dialo
SEDC600M/480G
Brand:Kingsto

W25N04KVZEIR
Brand:Winbon

MT61K512M32KPA-14:C
Brand:Micro
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






