Manufacturer No:THGBMUG6C1LBAIL
Manufacturer:Kioxi
Type:eMM
Description:eMMC 8GB v5.1 eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFC32GAZAQHD-WT TR
Brand:Micro

MT53E1G32D2FW-046 AAT:B
Brand:Micro

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micro

IKVP50C/8GB
Brand:Kingsto

SFPC120GM1EC4TO-C-5E-116-STD
Brand:Swissbi

AT25SL128A-UUE-T
Brand:Renesas / Dialo

MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micro

AT45DB641E-MHN-Y
Brand:Renesas / Dialo

S25FL064LABMFV011
Brand:Infineon Technologie

DTXM/128GB
Brand:Kingsto
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






