Manufacturer No:SDBPTPZ-256G-XI
Manufacturer:SanDis
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 256 GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | IX SN530 |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2230 |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | NVMe, PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 22 mm x 30 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 900 MB/s |
| Sustained Read: | 2400 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
THGAMVT0T43BAIR
Brand:Kioxia Americ

SDBPTPZ-256G-XI
Brand:SanDis

IKVP50C/128GB
Brand:Kingsto

MT61K512M32KPA-14:C
Brand:Micro

OM8PGP4128P-A0
Brand:Kingsto

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialo

EMMC256-TY29-5B111
Brand:Kingsto

DTXM/64GB
Brand:Kingsto

DTKN/64GB
Brand:Kingsto

IKVP50C/8GB
Brand:Kingsto
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






