Manufacturer No:AP-UM032GAU0ES-3TM
Manufacturer:Apacer
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND USB3.0 Disk Module 1U MLC 180D STD/20Pin 32GB Extended Temperature 15nm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | UDM1U |
| Type: | USB Disk Module |
| Memory Size: | 32 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sustained Read: | 90 MB/s |
| Sustained Write: | 48 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 24 mm x 22.4 mm x 5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Active Mode Current: | 190 mA |
| Brand: | Apacer |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
GLS85LS1128C-M-I-FZJE-ND130
Brand:Greenliant

VTDU41PI004G
Brand:Virtium

GLS85LP0512P-S-I-LBTE
Brand:Greenliant

GLS85LS1032E-S-I-LBJE-ND129
Brand:Greenliant

SFUI032GJ1AE1TO-C-NC-2A1-STD
Brand:Swissbit
SQF-UDMS1-2G-HDC
Brand:Advantech

GLS85LS1008P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant

GLS85LS1008Q-S-I-LBJE-ND125
Brand:Greenliant

SFUI016GJ2AB1TO-I-QT-2A1-STD
Brand:Swissbit
VTDU41PI064G-V11
Brand:Virtium
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






