Manufacturer No:SFUI008GJ2AB1TO-I-5S-2AP-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND Industrial Embedded USB module U-48 8 GB 3D PSLC Flash -40 C to +85 C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Managed NAND |
| Series: | U-48 |
| Type: | Industrial USB Flash Drive Module |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sustained Read: | 42 MB/s |
| Sustained Write: | 38 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 26.65 mm x 36.8 mm |
| Brand: | Swissbit |
| Interface Type: | USB 2.0 |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V 5 V |
| Part # Aliases: | 607476 |
HOT
GLS85LS1064C-M-I-LFJE-ND123
Brand:Greenliant

GLS85LS1016P-S-I-FZJE-ND104
Brand:Greenliant

SFUI008GJ2AB2TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI016GJ2AB1TO-I-QT-2A1-STD
Brand:Swissbit
AP-UM008GR13CS-MSCM
Brand:Apacer

VTDU42XI008G-V11
Brand:Virtium

VTDU41XI016G-V11
Brand:Virtium
SQF-UDMS1-1G-HDC
Brand:Advantech

VTDU41PI008G
Brand:Virtium

GLS85LS1008Q-S-I-LBJE-ND125
Brand:Greenliant
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






