Manufacturer No:SFUI4096J1AE1TO-I-GS-2AP-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 4GB USB FLASH DRIVE MODULE PSLC U-56 IT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | U-56 |
| Type: | eUSB |
| Memory Size: | 4 GB |
| Configuration: | PSLC |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 36.8 mm x 26.65 mm x 9.7 mm |
| Active Mode Current: | 80 mA |
| Brand: | Swissbit |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V/5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V/5 V |
| Tradename: | everbit |
| Part # Aliases: | 606294 |
HOTVTDU41XI016G-ATC
Brand:Virtium

AP-UM032GAU0ES-3TM
Brand:Apacer
AP-UM004GT13ES-MSCM
Brand:Apacer
AP-UM004GT13ES-MSNRCM
Brand:Apacer

AF32GSSGH-AACXP
Brand:ATP Electronics

GLS85LS1032E-S-I-LBJE-ND129
Brand:Greenliant

GLS85LS1004P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant
SQF-UDMS1-32G-HDE
Brand:Advantech

SFUI016GJ2AB2TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit

SFUI008GJ2AB1TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






