Manufacturer No:SFUI4096J1AE2TO-C-QT-2A1-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 4GB USB FLASH DRIVE MODULE SLC U-500 CT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | U-500 |
| Type: | eUSB |
| Memory Size: | 4 GB |
| Configuration: | SLC |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 36.8 mm x 26.65 mm x 9.7 mm |
| Active Mode Current: | 80 mA |
| Brand: | Swissbit |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V/5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V/5 V |
| Part # Aliases: | 606274 |
HOT
AF8GSMGH-AACXP
Brand:ATP Electronics

SFUI008GJ1AE1TO-I-DB-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1004E-S-I-LBJE-ND126
Brand:Greenliant

GLS85LS1016C-M-I-LBJE-ND123
Brand:Greenliant

GLS85LS1032E-S-I-LBJE-ND129
Brand:Greenliant
SQF-UDMS1-32G-HDE
Brand:Advantech

GLS85LS1128G-S-I-LBJE-ND127
Brand:Greenliant
SQF-UDMS1-4G-HDC
Brand:Advantech

GLS85LD0512-60-RI-LBTE (Rev. AD0)
Brand:Greenliant

SFUI008GJ1AE1TO-C-DB-2A1-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






