Manufacturer No:AP-UM032GAU0ES-4TM
Manufacturer:Apacer
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | Managed NAND |
| Type: | USB Disk Module |
| Memory Size: | 32 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sustained Read: | 90 MB/s |
| Sustained Write: | 48 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 24 mm x 22.4 mm x 5 mm |
| Active Mode Current: | 190 mA |
| Brand: | Apacer |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SFUI032GJ1AE2TO-C-LT-2AP-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1004G-S-I-LBJE-ND131
Brand:Greenliant
AP-UM016GR13CS-MSNRCM
Brand:Apacer
AP-UM016GT13ES-MSNRCM
Brand:Apacer

AF32GSSGH-AACXP
Brand:ATP Electronics
SQF-UDMS1-4G-HDC
Brand:Advantech
AP-UM008GT13ES-MSNRCM
Brand:Apacer

VTDU41PI016G
Brand:Virtium

GLS85LP1004P-S-I-FTE-ND004
Brand:Greenliant

GLS85LS1032E-S-I-LBJE-ND129
Brand:Greenliant
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






