Manufacturer No:GLS85LP0512P-S-I-LBTE
Manufacturer:Greenliant
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 512MB PATA BGA 91b (SLC 100K P/E) I-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Greenliant |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | GLS85LP0512P |
| Memory Size: | 512 MB |
| Configuration: | SLC |
| Sustained Read: | 25 MB/s |
| Sustained Write: | 6 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 24 mm x 12 mm x 1.4 mm |
| Packaging: | Tray |
| Active Mode Current: | 60 mA |
| Brand: | Greenliant |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | PATA Flash Drive |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Tradename: | NANDrive |
HOTSQF-UDMS1-8G-HDC
Brand:Advantech

SFUI4096J1AE2TO-C-QT-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI008GJ1AE1TO-C-DB-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI4096J2AB1TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1032C-M-I-LBJE-ND123
Brand:Greenliant

AF1GSSGH-AADXP
Brand:ATP Electronics

GLS85LS1008P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant
VTDU41XI016G-ATC
Brand:Virtium

AF8GSMGH-AACXP
Brand:ATP Electronics
AP-UM008GT13ES-MSNRCM
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






