Manufacturer No:LLC210D324-003
Manufacturer:SST Sensing
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors +125degC 8-30VDC M12 N-type sink in liquid high in air output polysulfone
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SST Sensing |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Wire |
| Current Rating: | 7.5 mA |
| Output Type: | NPN |
| Description/Function: | Liquid level switches |
| Brand: | SST Sensing |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 8 V to 30 V |
| Output Configuration: | High in Air |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 8 V |
| Part # Aliases: | LLC210D324-003-LLPK |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOTF03-16PE-25M
Brand:Omron Automation and Safety

81117-000
Brand:Measurement Specialties

VNYI4
Brand:Carlo Gavazzi

CD34CNFLFNOT5
Brand:Carlo Gavazzi

F03-16SFC-5M
Brand:Omron Automation and Safety
VS303-51N
Brand:Measurement Specialties

RBS306-WR1M-US
Brand:MultiTech

LLC101101
Brand:SST Sensing

CD34CNFLFNOP2
Brand:Carlo Gavazzi

LLC500D3L
Brand:SST Sensing
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






