Manufacturer No:101990860
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors Industrial Liquid Level Sensor MODBUS RS485 Aviation Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| Description/Function: | Industrial Liquid Level Sensor |
| Brand: | Seeed Studio |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 11 V to 30 V |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 11 V |
HOT
LLC710D324-003
Brand:SST Sensing

CD50CNF10NO
Brand:Carlo Gavazzi

LLC200D3LSH
Brand:SST Sensing

CD50CNF06NO
Brand:Carlo Gavazzi

VTI2
Brand:Carlo Gavazzi

SEN0509
Brand:DFRobot

LLC710D3L24-003
Brand:SST Sensing

FSV-31
Brand:Carlo Gavazzi

LS309-31
Brand:Measurement Specialties

2030100057
Brand:Amphenol Casco
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






