Manufacturer No:LLG210D3L24-004-D
Manufacturer:SST Sensing
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SST Sensing |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| Current Rating: | 7.5 mA |
| Output Type: | PNP |
| Pressure Range: | 1450 psi |
| Brand: | SST Sensing |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting: | Thread |
| Operating Supply Voltage: | 8 V to 30 V |
| Output Configuration: | Low in Hair |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| other: | 3 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 8 V |
| Part # Aliases: | LLG210D3L24-004-D-DK |
HOT
CLP2EA1CM24
Brand:Carlo Gavazzi

LLC710D3L24-003
Brand:SST Sensing

FIT0212
Brand:DFRobot
LLC71-0D3L-002
Brand:SST Sensing

F03-16PE-20M
Brand:Omron Automation and Safety

59630-1-T-05-A
Brand:Littelfuse

LS-C0-221-P0-C-B-000
Brand:Amphenol / SSI Technologies

SEN0509
Brand:DFRobot

CD34CNFLFPCP2
Brand:Carlo Gavazzi

BAF147B002-00A0
Brand:Amphenol Advanced Sensors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






