Manufacturer No:28.901.U162.10
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Fixing element Push to fix
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Fixing Element |
| For Use With: | 28.901.U801.89 28.901.U811.10 28.903.U811.10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | BJB |
| Color: | Clear |
| Diameter: | 8 mm |
| Length: | 7 mm |
| Mounting Style: | Push In |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.003527 oz |
HOT
2174024-1
Brand:TE Connectivity

1474406
Brand:Phoenix Contact

46.485.4111.50
Brand:BJB

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

46.485.1111.50
Brand:BJB

2134318-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1474395
Brand:Phoenix Contact

46.132.1001.50
Brand:BJB

47.319.4160.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






