Manufacturer No:47.319.4160.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Spotlight connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 5 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 240 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
1474461
Brand:Phoenix Contact

6-2154874-3
Brand:TE Connectivity

47.121.-303.90
Brand:BJB

2174024-1
Brand:TE Connectivity

1474364
Brand:Phoenix Contact

1071318
Brand:Phoenix Contact

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

180555-1034
Brand:Molex

46.485.4116.50
Brand:BJB

1-2343404-1
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






