Manufacturer No:2213580-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Z50 1924 Low Profile
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Nichia J Series |
| Series: | LUMAWISE Z50 |
| Brand: | TE Connectivity |
| Color: | White |
| Diameter: | 44 mm |
| Height: | 3.4 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG to 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.165788 oz |
HOT
2213580-1
Brand:TE Connectivity

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

4-2325807-3
Brand:TE Connectivity

2213929-6
Brand:TE Connectivity

2174024-1
Brand:TE Connectivity

46.485.1115.50
Brand:BJB

180555-1051
Brand:Molex

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

4-2213678-3
Brand:TE Connectivity

46.485.4111.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






