Manufacturer No:LEDILA145XD6-XQ
Manufacturer:Banner Engineering
Type:LED Bars and Arrays
Description:LED Bars & Arrays Vision Light - 145 mm Linear Array - IP50; 6 High Intensity IR LEDs - 24 V dc; Diffusing Plastic Window; Requires Cable MQDC20-xxx
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Banner Engineering |
| Product Category: | LED Bars & Arrays |
| Product: | LED Light Arrays |
| Illumination Color: | Infrared |
| Wavelength/Color Temperature: | 850 nm |
| Wavelength: | 850 nm |
| If - Forward Current: | 500 mA |
| Brand: | Banner Engineering |
| Length: | 171 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 VDC |
| Product Type: | LED Bars and Arrays |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Indication |
| Width: | 59.4 mm |
| Part # Aliases: | 17051 |
HOTWLS70ZCW300DAQM
Brand:Banner Engineering
WLS70XW900DPWMQ
Brand:Banner Engineering

HLMP-2870
Brand:Broadcom / Avago

515-1306-0375F
Brand:Dialight

WLS27CWY-850DSQ
Brand:Banner Engineering
WLS15PXRGB0920DSKQP
Brand:Banner Engineering

515-1304-0188F
Brand:Dialight

COM-16346
Brand:SparkFun

WLS15XRD0500DSQP
Brand:Banner Engineering
MLPS-RT-4-0202-00-2000-0000-F
Brand:Bivar
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






