Manufacturer No:TMS322512ALM-100MTAA
Manufacturer:TDK
Type:Power Inductors - SMD
Description:Power Inductors - SMD 10uH 1.8A 20% 360mOhm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Inductors - SMD |
| RoHS: | Details |
| Type: | Thin Film Power Inductor |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Shielding: | Shielded |
| Inductance: | 10 uH |
| Tolerance: | 20 % |
| Maximum DC Current: | 1.8 A |
| Maximum DC Resistance: | 360 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Q Minimum: | - |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 1.2 mm |
| Core Material: | Metal |
| Series: | TMS-ALM |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Core Type: | Thin Film |
| Product: | Power Inductors |
| Product Type: | Power Inductors - SMD |
| other: | 2000 |
HOT
SRN3010C-3R3M
Brand:Bourns

74479787147B
Brand:Wurth Elektronik

PID100-650M
Brand:EPCOS / TDK

XFL2010-224MEC
Brand:Coilcraft

TMS322512ALM-R47MTAA
Brand:TDK

74439346015
Brand:Wurth Elektronik

XFL2010-223MEC
Brand:Coilcraft

0603HP-R15XGRW
Brand:Coilcraft

SRN4012BTA-220M
Brand:Bourns

SRN4012BTA-4R7M
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






