Manufacturer No:VLBUC12060120R15LF3
Manufacturer:TDK
Type:Power Inductors - SMD
Description:Power Inductors - SMD 150nH 15% 0.125mOhms 100kHz 82A TLVR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Inductors - SMD |
| RoHS: | Details |
| Type: | Power Inductor |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 4723 (1206 metric) |
| Inductance: | 150 nH |
| Tolerance: | 15 % |
| Maximum DC Resistance: | 0.125 mOhms |
| Saturation Current: | 82 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Length: | 12 mm |
| Width: | 6 mm |
| Height: | 12 mm |
| Core Material: | Ferrite |
| Series: | VLBUC |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Application: | Power Circuits |
| Brand: | TDK |
| Case Code - in: | 4723 |
| Case Code - mm: | 1206 |
| Core Type: | Wirewound |
| Product: | Inductors |
| Product Type: | Power Inductors - SMD |
| other: | 300 |
| Test Frequency: | 100 kHz |
HOT
1812CS-182XJRC
Brand:Coilcraft

784314011
Brand:Wurth Elektronik

74439369150
Brand:Wurth Elektronik

74439346033
Brand:Wurth Elektronik

PID75-650M
Brand:EPCOS / TDK

PID100-560M
Brand:EPCOS / TDK

744393440015
Brand:Wurth Elektronik

74404086221
Brand:Wurth Elektronik

XFL2010-223MEC
Brand:Coilcraft

PID100-650M
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






