Manufacturer No:FC -203 bright tin
Manufacturer:Bel
Type:Fuse Clips
Description:Fuse Clips
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bel |
| Product Category: | Fuse Clips |
| RoHS: | Details |
| Series: | 0672 |
| Product: | Fuse Clips |
| Type: | Fuse Clip |
| Fuse Size / Group: | 5 x 20 mm 5 x 15 mm (2AG) |
| Packaging: | Bulk |
| Body Material: | Brass |
| Brand: | Bel Fuse |
| Current Rating: | 10 A |
| Height: | 7.0612 mm |
| Length: | 5.2832 mm |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | Fuse Clips |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | Fuses |
| Width: | 0.0000 mm |
| Part # Aliases: | 0672-0203-22 |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
FBDIN1
Brand:Littelfuse

01000059Z
Brand:Littelfuse

178.6125.0002
Brand:Littelfuse

PDM71009ZXM
Brand:Littelfuse

HFA-1K0967
Brand:Bussmann / Eaton

03453RF2HX040
Brand:Littelfuse

04820015ZXPF
Brand:Littelfuse

04450001N
Brand:Littelfuse

01500322HXF
Brand:Littelfuse

03400312Z
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






