Manufacturer No:C2204
Manufacturer:Eaton
Type:Fuse Accessories
Description:Fuse Holder Accessories 3/8" Feed Thru Red
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Eaton |
| Product Category: | Fuse Holder Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | C220x |
| Product: | Nuts |
| Type: | Feed Through |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bussmann / Eaton |
| Current Rating: | 250 A |
| Height: | 79.4 mm |
| Length: | 50.8 mm |
| Product Type: | Fuse Accessories |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Fuses |
| Voltage Rating: | 1000 VAC/DC |
HOT
03420004HX010
Brand:Littelfuse

LFT301003CS
Brand:Littelfuse

05200101Z
Brand:Littelfuse

03450711HX040
Brand:Littelfuse

0FHA0001HXGLO
Brand:Littelfuse

03453HS1HX040
Brand:Littelfuse

04820018ZXBF
Brand:Littelfuse

01500322HXGRE
Brand:Littelfuse

03453LS1HX020B
Brand:Littelfuse

82000000005
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






